Vizualizácie - Kerain

Hľadať
Všetko pre Vašu kúpeľňu.
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

VIZUALIZÁCIE  GALÉRIA
 
Vždy bola a bude našou prioritou spokojnosť zákazníka a jeho pohodlie. Ani po osemnástich rokoch sa to nemení a snažíme sa dosiahnuť to najlepšie riešenie za najprijateľnejšiu cenu. Ak si u nás objednáte vizualizáciu a kúpite sortiment v nej obsiahnutý, dostávate na ňu zľavu 100% vrátane DPH. Ak si neviete rady s výberom produktov alebo rôznych akcií, príďte k nám a s radosťou Vám poradíme.
 
 
Do našej ponuky patrí aj vizualizácia, teda grafický návrh rekonštruovaných, alebo novobudovaných
priestorov v 3D. Zákazník vizualizáciu zaplatí pri jej objednaní, o čom obdrží pokladničný doklad. Grafický
návrh bude vypracovaný podľa možností čo najskôr, najneskôr však do 72 hodín od zadania. 

Cena vizualizácie je 80 € vrátane DPH.
 
 
Aby sme vizualizáciu vypracovali podľa vašich predstáv, je nevyhnutné predložiť pôdorys a dispozíciu rekonštruovaného priestoru a zároveň si vybrať z našej ponuky konkrétne obklady a dlažbu, sanitu a ostatné zariaďovacie predmety. Grafický návrh bude spracovaný do obrázkovej podoby. Ak vám návrh nebude vyhovovať, na základe vašich pripomienok ho upravíme.   
 
Za úpravu a doplnenie návrhu u nás nezaplatíte naviac ani cent.  
 
 
Pri požiadavke na iný typ obkladu a dlažby a iného dispozičného riešenia daného priestoru sa platí cena za novú vizualizáciu. Po definitívnom odsúhlasení návrhu vypočítame orientačnú spotrebu obkladu a dlažby a vypracujeme celkovú cenovú kalkuláciu.  

Ak si u nás zakúpite obklady a dlažbu podľa vypracovaného grafického návrhu, bude vám pri nákupe odpočítaná cena vizualizácie vo výške 40,- € vrátane DPH. Ak si zakúpite aj ostatné materiály, ktoré boli vybrané do návrhu, alebo len ich časť (batérie, vaňa, sprchovací kút, WC) v minimálnej výške 500,- €, bude vám pri nákupe odpočítaných zvyšných 40,- € vrátane DPH.  

Ak máte o grafický návrh záujem, dohodnite si s nami termín stretnutia osobne v predajni alebo telefonicky.
 
 
Kerain ©2016
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky