Poradenstvo - Kerain

Hľadať
Všetko pre Vašu kúpeľňu.
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

PORADENSTVO
 
V našej predajni vám poskytneme podrobné poradenstvo - s čím všetkým treba počítať pred rekonštrukciou z hľadiska časového, technického, čo je možné zrealizovať vo vašom konkrétnom priestore, v čom sú riziká, čo nesmiete zanedbať.
 
 
Pobytom v kúpeľni sa deň začína, aj končí, preto je dôležité, aby ste sa v tej vašej cítili dobre a mali všetko takpovediac "poruke". Vždy pristupujeme k zákazníkovi jednotlivo a snažíme sa skĺbiť krásu, pohodlie a praktičnosť podľa jeho individuálnych potrieb a vkusu.

Veľkou pomocou pri rekonštrukcii kúpeľní a WC je práve vyhotovenie grafického návrhu v 3D, kedy zákazník vidí reálne "postavenú" kúpeľňu vrátane všetkých doplnkov a zariaďovacích predmetov tak, ako budú v skutočnosti. Niekto uprednostňuje klasiku, niekto moderný  a iný zas rustikálny štýl. V každom z nich je nutné zladiť všetky prvky tak, aby nepôsobili rušivo, či gýčovo.

Veríme, že vám našimi skúsenosťami pomôžeme pri renovácii priestoru vášho domova (kuchyňa, kúpeľňa, WC, terasa, balkón, garáž, bazén), vstupných priestorov bytových domov (vchody, schodiská), ale aj výrobných hál a servisných prevádzok, sociálneho zázemia a taktiež fasád domov.

 
 
TECHNICKÉ PORADENSTVO
 
Pri návšteve našej predajne sa stretnete s kvalifikovaným personálom, ktorý vám dokáže poradiť, či už pri výpočte spotreby obkladových materiálov, ale aj stavebnej chémie (lepidlá, hydroizolácia, nivelizačné a vyrovnávacie hmoty, škárovacie hmoty), ako aj technických parametrov a stavebných noriem (vodoinštalácia, odpady, elektroinštalácia v kúpeľni).

Dôležité je dodržiavať technologické postupy doporučované výrobcom. Jednotlivé postupy si môžete pozrieť priamo v našej predajni prostredníctvom krátkych videoreprodukcií.


 
 
Kerain ©2016
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky